РОЗШИРЕНИЙ ПОШУК      
Направления деятельности

Основними напрямками діяльності АТ "Київенергомаш" є:

1. Проектування
Проектний відділ АТ "Київенергомаш" виконує розробку проектів котельних, теплопунктів, газопроводів, систем опалення, водопостачання та водовідведення. Проектні роботи виконуються у відповідності з діючими нормативними актами. Проекти проходять погодження у відповідних інстанціях.
Роботи виконуються на підставі Державної ліцензії.
Роботи здійснюються у відповідності до технологічної схеми проектування
( див. Табл...)

2. Продаж обладнання. Наша компанія пропонує повну комплектацію об'єкта у відповідності з проектом. Завдяки багаторічній співпраці з вітчизняними та закордонними виробниками теплотехнічного обладнання ми можемо запропонувати Вам кращі, перевірені нашим багаторічним досвідом котли, насоси, пальники та інше обладнання і матеріали по цінах виробника.
При значних замовленнях діє гнучка система знижок.
Доставка товарів Замовнику здійснюється нашим транспортом.
З основними групами товарів, які пропонує наше підприємство Ви можете ознайомитись в розділі ОБЛАДНАННЯ(ссылка).

3. Монтаж Акціонерне товариство "Київенергомаш" виконує роботи по монтажу різноманітних котелень, теплопунктів, тепломереж та газопроводів. Роботи виконуються згідно галузевих та внутрішніх стандартів, розроблених у відповідності до вимог ISO 9000. Якість виконання робіт перевіряють галузеві та Державні комісії, на підставі рішення яких дозволяється експлуатація збудованих об'єктів. Підприємство має Державну ліцензію та пакет дозволів Державних органів на право виконання відповідних робіт. На всі виконані роботи надається гарантія.

4. Налагодження
До структури нашого підприємства входить пуско-налагоджувальний відділ. Фахівці цього відділу виконують роботи по налагодженню змонтованого обладнання та теплотехнічні випробування. Відділ укомплектований сучасними вимірювальними засобами, які проходять щорічну повірку в органах Держстандарту. Підприємство має ліцензію та дозволи на проведення пуско-налагоджувальних робіт на паливовикористовуючому обладнанні. Після закінчення пуско-налагоджувальних робіт готується технічний звіт про результати налагодження, який проходить перевірку та затвердження в органах Державної екологічної інспекції та енергозбереження.

5. Технічне обслуговування.
Служба сервісу АТ "Київенергомаш" виконує роботи по технічному обслуговуванню та ремонту обладнання теплотехнічних об'єктів. Спеціалісти по сервісному обслуговуванню пройшли навчання у виробників котельного обладнання та регулярно вдосконалюють знання на періодичних курсах. Служба має в своєму розпорядженні сервісні автомобілі, укомплектовані необхідним інструментом, матеріалами та запасними частинами до обслуговуваного обладнання. З початком опалювального періоду сервісна служба переходить на цілодобовий режим роботи. Завдяки системі диспетчерського управління роботою котельних на базі котлів Viessmann, за роботою котельних в режимі on-line слідкує диспетчер. При виявленні в роботі котельні збоїв диспетчер виясняє за допомогою програмних комплексів Vitosoft та Vitodata причину неполадок та в разі неможливості дистанційно усунути неполадки повідомляє про це лінійного сервіс-інженера. На об'єкт виїжджає бригада, поінформована про виявлену несправність, що дозволяє оперативно усунути неполадки в роботі системи.

Copyright © AT "Киевэнергомаш".
Все права защищены.
Tel    +380-44-503-71-18

email kem@svitonline.com